Dhunë në futbollin shqiptar, futbollistët dhe stafi e bëjnë për spital gjyqtari (Video)

Dhuna në futbollin shqiptar vazhdon të jetë prezentë, sidomos në ligat më të ulta.

Në ndeshjen e kategorisë së dytë ndërmjet Përmetit dhe Këlcyrës, futbollistët e kësaj të fundit e kanë sulmuar fizikisht gjyqtarin e ndeshjes, Albi Paco.

Loading...

Krejt kjo ka ndodhur për shkak se Paco ka dhënë një penallti në favor të Përmetit.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *