Do të habiteni nga imazhi i radhës që ka postuar reja e Remzies…

Ndër më të komentuarat dhe më të bukurat, është edhe vajza me sy blu dhe me kaçurrela, e cila u bë reja e këngëtares më të njohur dhe të kërkuar në estradë, shkruan Kosovarja.

Fotosesioni i fejesës së saj ishte mahnitës, ku edhe pse që një kohë të fejuar, Gëzimja hedh foto ende të pa publikuara më parë.
E ndër shumë prej tyre, është edhe ky imazh ku gjithçka duket mbretërore, edhe vet Gezimja me fustanin mahnitës që kishte veshur atë ditë.

Loading...
Loading...