Kallashi çmend Kërçovën (VIDEO)

Epo kjo është ajo që Kallashi di të bëjë më mirë, tani bën “twerk” në Kërcovë, lajm i ditur përmes rrjeteve sociale.

Ai shihet duke “twerk” para shumë fansave. E veshur në një mënyrë shumë provokuese Kallashi ka “çmendur” të gjithë. Dhe performancën mund ta shihni në videon më poshtë.

Loading...
Loading...