Ramiz Lladrovci thot:Ty tka mujt tka kput

Kryetari i Drenices sic njihet Ramiz Lladrovci per batutat e tij dhe qesharake ku edhe e shoqja e tij ne

nje intervist tregon se ata kan nje standart sikur gjithe qytetaret e kosoves ku aty perfshihen:nje vile

luksoze,dy shtepi luksoze dhe disa vetura me vlere 200.000 euro.

Ne nje seanc Ramiz Lladrovci shihet qart i nervozuar qe nuk dihet arsyja dhe se kujt i eshte drejtuar me

keto fjal: Ty tka mujt tka kput!

Per me shum shikoni videon:

Loading...