Ronaldo ka një mesazh për Messin

Cristiano Ronaldo ka një dëshirë për rivalitetin me Lionel Messin.
Cristiano Ronaldo ka një mesazh për Lionel Messin pasi fitoi “Topin e Artë”. Sulmuesi i Real Madridit u shpall futbollisti më i mirë i vitit në botë, për herë të pestë në karrierën e tij.
Ai po ashtu barazoi Messin që gjithashtu ka pesë “Topa të Artë”.

Por, Ronaldo ka një dëshirë në rivalitetin mes tij me Messin, përcjell “Realiteti.info”.

Loading...

“Shpresoj që rivaliteti dhe gara me Messin të vazhdojë edhe më gjatë”, deklaroi Ronaldo.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *