Rrallë herë e keni parë Kimin më të bukur se sot

Ylli televiziv i “Keeping Up With The Kardashians”, Kim Kardashian vazhdon të duket mëse në formë.

Ndonëse nënë e tre fëmijëve, ajo asnjëherë nuk zhgënjen me pamjen e saj, shkruan Indeksonline.
Këtë herë ajo ka arritur të tërheqë vëmendje me flokët biond dhe me grimin e saj unik, që këtë herë veçohet me rimelin e kaltër, i cili padyshim i shkon jashtë mase.

Loading...
Loading...