Yllka Kuqi provokon me gjoksin e në kokë ka vënë plis

Yllka Kuqi së fundi është shumë aktive në skenë e rrjedhimisht edhe në media.

Këngëtarja po e ndez atmosferën si duket në mbrëmjet festive edhe atë në diasporë, përcjell ORAinfo.
Në festën e Pavarësisë, Yllka këndoi për shqiptarët në Norvegji dhe paraqitja e saj preku gjithë publikun. Me një fustan tejet provokues por që mbante ngjyrat kuq e zi dhe me një plis, Yllka ngjalli emocion te publiku.

Loading...
Loading...