“Mozzik u martua me Loredanën veç për letra zviceriane” ?

Mozzik dhe Loredana janë gjithmonë në qendër të vëmendjes për shkak të jetës private.

Kjo pasi që dyshja po përflitet se janë bashkuar sërish, ndonëse deklaratat e tyre janë në çdo kohë të ndryshme.

Së fundmi, ajo çfarë ra në sy të ndjekësve është një koment që po bënë bujë në rrjetet sociale.

“Mozzik u martua me Loredanën veç për letra të Zvicrës”, komentoi njëri prej ndjeksëve në fotografinë e fundit të dyshws, duke shkaktuar kështu shumë reagime.

Kujtojmë se Mozzik dhe Loredana janë prindër të një vajze, e cila është shumë e pëlqyer nga publiku.l.k/abcnews.al